Najczęściej Zadawane Pytania i Odpowiedzi

 

Ile kosztuje sesja z annabella photography?

Standardowa sesja portretowa w tym rodzinna, dziecięca, ciążowa rozpoczyna się od kwoty 300 PLN ( w pakiecie podstawowym otrzymasz 5 pięknych odbitek formatu 15x20 cm i 5 plików cyfrowych). Cennik plenerów ślubnych/reportaży dostępny jest w drodze mailowej po wsześniejszej konsultacji.
 

najbliższe wolne terminy?

Pracuję w dni robocze i weekendy. Grafik na 2019 zapełnia się bardzo szybko, dlatego zawsze proszę o jak najszybszy kontakt mailowy lub telefoniczny, w celu ustalenia terminu. Zadatek w wyskości 50% kosztu sesji płatny jest przelewem, pozostała kwota najpóźniej w dniu sesji,również przelewem.
 

jak przygotować się do sesji portretowej?

Najważniejsze to dobry nastrój, postaraj się o tym pamiętać i nie stresuj się na zapas. Bardzo chętnie odpowiem na pytania o to w co się ubrać, jaki makijaż będzię najlepszy, co zabrać ze soba na sesję, jak przygotować dzieci i męża :) . Mogę pomóc w doborze garderoby dziecięcej i w jak najlepszym wystylizowaniu całej rodziny. Wiem co mój aparat lubi najbardziej, zatem pytaj. Jestem dla Ciebie również przed sesją. Więcej o tym jak wygląda sesja ze mną możecie poczytać tutaj.

Gdzie odbędzie się sesja?

Lubię las, łąki, kwitnące sady, parki, zachody słońca. Bardzo lubię odkrywać nowe miejscówki i jestem otwarta na Wasze sugestie so do miejsca. Z przyjemnością spotkam się również na sesji domowej, po wcześniejszej konsultacji co do oświetlenia w domu. Lubię miękkie, naturalne światło i jasne pomieszczenia.

 

co ubrać na sesję portretową?

Wygoda, prostota, wygodne buty, jeśli mamy spotkać się w parku bądź lesie. Kolory pastelowe, delikatne, naturalne, biel. Bez ciężkich, geometrycznych wzorów i napisów. Przygotowałam krótki poradnik o tym co ubrać na sesję.

Bardzo chętnie pomogę dobrać coś odpowiedniego, pisz śmiało.

Ile trwa sesja?

Sesja portretowa trwa zwykle 1-1,5 godziny. Każdą sesję traktuję bardzo indywidualnie. Staram się umawiać tylko na jedną sesję w ciągu dnia, tak by mieć jak najwięcej czasu dla Ciebie. Fotografią zajmuję się od lat i sama jestem mamą, dlatego też zdaję sobie sprawę z tego, że sesja rodzinna, bądź dziecięca czasami bywa krótsza, bądź z jakichś przyczyn czas może się wydłużyć.
 

po sesji - obróbka zdjęć i kiedy dostanę zdjęcia?

Czego oczekiwać po sesji? Twoje zdjęcia będą gotowe do trzech tygodni po sesji (pamiętaj o tym, że sesja powinna zostać w pełni zapłacona). Zawsze proszę o cierpliwość. Nie zdarzyło mi się spóźnić z terminem, ale też na pewno nie jestem w stanie dostarczyć Ci pełnej galerii w 24 godziny.

W największym skrócie:

  • nie pokazuję i nie sprzedaję plików RAW,

  • mój styl edycji nie podlega zmianie, jeśli podoba Ci się moje portfolio i zdecydowałaś się spotkać ze mną to masz świadomość tego jaką kolorystykę lubię, jak kadruję zdjęcia itp.

  • przy edycji zdjęć staram się zachować naturalność, celowo unikam ciężkiego retuszu, pokazuję Cię takim jaki jesteś. Jestem w stanie oczywiście poprawić drobne niedoskonałości ale na pewno nie zabiorę Ci kilogramów czy nie dodam uśmiechu jak z okładki gazet.

  • wyedytowane zdjęcia dostępne będę w Twojej prywatnej galerii online, gdzie będziesz mógł dokonać wyboru zdjęć. Galeria to zwykle ok 20-30 zdjęć.

 

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, bardzo proszę o kontakt mailowy

 
Name *
Name